Przedszkole 4

Witamy na stronie naszego przedszkola!
LOGOPEDA

Proste zabawy oddechowe a ćwiczą tak wiele:

- usprawniają podniebienie miękkie

- wzmacniają mięsień okrężny warg

- kształtują prawidłowy (nosowy) tor oddechowy

- dodatkowo w sposób naturalny dokonuje się wspomaganie ważnych funkcji w rozwoju poznawczym dziecka.

Do ćwiczeń zostały dobrane rzeczy, które można znaleźć w domu i zrobić pomoce logopedyczne wraz z dzieckiem.

Dobrej zabawy :)

Pani Jola

DOMKI DLA PTAKÓW

Nasze Przedszkole wzbogaciło się o dwa nowe domki dla ptaszków.

Dzieci bardzo się cieszą, że będą mogły obserwować nowe ptasie rodzinki :)

Zapraszamy do oglądania zdjęć :)

REKRUTACJA - WAŻNE INFORMACJE

Przypominamy, że w tym roku rekrutacja trwa tylko do 15 marca!

Ważne!!!!

Do przedszkola pierwszego wyboru przynosimy wydrukowany wniosek wraz z dokumentami!

(oświadczenie o samotnym wychowaniu, o wielodzietności, zaświadczenie z pracy, orzeczenie o niepełnosprawności, itp. - w zależności od indywidualnej sytuacji)

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci!

Zbliżający się Nowy Rok 2023 niesie Wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie wszystkich marzeń.

W te piękne i jedyne w roku chwile pragniemy Wam złożyć podziękowania za dotychczasową współpracę oraz najlepsze życzenia- spokoju i bezpieczeństwa, przede wszystkim dużo zdrowia, radości dla Państwa dzieci i najbliższych.

Żeby spełniały się marzenia – te małe i te wielkie, które być może teraz wydają się niemożliwe.

Sukcesów i satysfakcji w pracy zawodowej oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2023!

Życzą Dyrektor, Rada Padagogiczna oraz wszyscy Pracownicy Przedszkola nr 4

KONKURSOWE KARTKI

Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom, którzy wzięli udział w naszym konkursie na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Poniżej prezentujemy Wasze piękne i bardzo orginalne kartki.

Nagrody rozdamy po przerwie świąteczno-noworocznej.