Przedszkole 4

RAZEM NA ŚWIĘTA 2020

Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole uczestniczy w akcji

"RAZEM NA ŚWIĘTA" 2020

Jak co roku staramy się wspólnie zrobić coś dobrego dla najbliższych oraz dla potrzebujących naszej pomocy.

Drodzy rodzice!

Nasze przedszkole uczestniczy w akcji "RAZEM NA ŚWIĘTA" 2020.

W tym roku wszystkie dzieci:

1. Upiekły pierniczki świąteczne dla całej rodziny, przygotowały mini program artystyczny oraz wysłały życzenia na własnoręcznie przygotowanych kartkach.

2. Wspólnie przygotowaliśmy projekcję świątecznego przedstawienia i poczęstowaliśmy pysznymi piernikami wszystkich Panów ze Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Tarnowskich Górach oraz wysłaliśmy życzenia na własnoręcznie przygotowanych kartkach.

3. Przygotowaliśmy zbiórkę żywności, ciepłych kocyków i misek dla bezdomnych zwierząt ze schroniska "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach.

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM, KTÓRZY WSPARLI NASZĄ AKCJĘ

"BĄDŹMY WSZYSCY RAZEM NA ŚWIĘTA"