Przedszkole 4

VEOLIADA

ponad 4 lat temu

Nasze przedszkole bierze udział w Veoliadzie – Olimpiadzie Przedszkolaków on-line!

Trwająca od kilku miesięcy izolacja to nie tylko ograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu, to też ograniczony kontakt z rówieśnikami i mniej okazji do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

Choć dzieci z różnych przedszkoli i miast nie mogą jeszcze spotkać się w jednym miejscu, Grupa Veolia w Polsce przygotowała wakacyjne wyzwanie dla najmłodszych – Veoliadę, Olimpiadę Przedszkolaków on-line. W czasie sportowej przygody, maskotka SAV Junior – lisek SAVuś, wprowadzi dzieci do świata dyscyplin olimpijskich. Jednocześnie, nasza placówka ma możliwość wzięcia udziału w konkursie. Na trzy zwycięskie przedszkola z każdego z dziesięciu miast, czekają nagrody
o wartości 500 zł dla pierwszego miejsca oraz 250 zł dla drugiego i trzeciego miejsca. Indywidualne nagrody – spersonalizowane koszulki z SAVusiem mogą zdobyć również dzieci w dodatkowym, mini-konkursie. Więcej szczegółów wkrótce.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każde dziecko wróciło do przedszkola, dlatego dzięki formule on-line, w wyzwanie mogą się zaangażować także najmłodsi pozostający
w domu.

?Zapraszamy do korzystania z video z zabawami ruchowymi, wzbogacone
o wartość edukacyjną. Więcej szczegółów dostępnych jest w wydarzeniu - https://www.facebook.com/events/722782515151187/.

?Pobierajcie udostępniane materiały, które pobudzą dzieci do rozwijania wyobraźni i utrwalą wiedzę o dyscyplinach olimpijskich.

Przedszkola nr 4